Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nem átvágás? Otthoni bedolgozás.

Nem átvágás? Otthoni bedolgozás.

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok az interneten hirdetett otthoni bedolgozásról, pl a borítékolásról? Kérnek egy 750 forintos befizetést előtte.Nem átvágás? Tényleg lehet ezzel pénzt keresni?
2010. jan. 10. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Marhaság, ne küldj pénzt.Átvágás ez is.
2010. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu az egész! Be ne fizesd!!
2010. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Befizeted, aztán vagy nem kapsz semmit (én így jártam sok éve, amikor egyszer bedőltem ilyennek) vagy kapsze gy újabb levelet, amiben már magasabb összegű csekk van, hogy azt is fizesd be és aztán utána már semmit nem kapsz.

Ahol előre kell fizetni azért, hogy te dolgozhass, az eleve gyanús.

2010. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
elöször 750, aztán 7500, aztán meg nem kapsz lóf*szt se.
2010. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De átvágás!Én befizettem a pénzt, gondoltam ez még nem sok.Aztán jött a következő levél, hogy a további infókért fizessek még be ennyit és ennyit...Na azt már nem fizettem be:)
2010. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem átvágás, ha elég pofátlan vagy. Mert miután befizetsz pár csekket, te is megkapod a munkát, ami ugyanez lesz, azaz hirdetéseket kell feladni és találni olyan hiszékenyeket,a kik ugyínagy befizetsik a csekket, csak már neked, amit szépen lenyúlhatsz. De ehhez sokat kell előtte befizetned és utána pedig már pénzét lopod el gyakrolatilag, mert cserébe nem valós munka jár, hanem másokat is erre a lenyúlásra bíztatni.
2010. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahol kérnek előtte pénzt, az valószínűleg átvágás, de van normális is, ahol jelentkezel, és küldik a munkát. (borítékolás, szórólap, gyöngyfűzés stb.)
2010. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,inkább mást keresek.
2010. jan. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!