Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van értelme indítani egy...

Van értelme indítani egy internetes szolgáltatást? Mennyit profitál egy ilyen?

Figyelt kérdés

Hello!

Van már egy linkrövidítő rendszerem (www.me2.hu) és szeretnék valami komolyabb szolgáltatásba gondolkodni vagy egy feltöltő oldal, vagy egy gyengébb online játék. Főként olyanokat kérdeznék akiknek van internetes szolgáltatásuk, vagy megpróbálták már. A válaszokat előre is köszi



2014. aug. 18. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Van, ami bejön, van, ami nem.


Konkrét koncepció nélkül nem mondhatom, hogy csinálj egy internetes vállalkozást, és milliárdos leszel.


Ha jót csinálsz, akkor potenciálisan elérsz rengeteg embert, és rengeteg pénzt szerezhetsz.


Én startupokkal foglalkoztam néhány hónappal ezelőttig. Ott nagyon keményen látni kell, hogy mi az az érték, amit te nyújtasz a felhasználóknak.

2014. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozz valami újban, ami még most törekszik meg pl add a mostani rendszeredhez bitcoint vagy reddcoint így ez ingyen reklámot is jelentene a szolgáltatásodnak, és kitűnnél a tömegből.
2014. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!