Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletet lehet indítani...

Milyen üzletet lehet indítani 1 millióból?

Figyelt kérdés
A nehezen össze rakott pénz mindenféle lyukak betömésére megfelelő lenne .De nem akarom elherdálni.Tudom ez kevés pénz.De még is szeretnék valamibe belefogni.

2014. aug. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Amihez értessz. Kevés pénzből pont nem szabad ismeretlen vizekre evezni.
2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vegyél valamit, add el drágábban.


Mást nem lehet ennyiből, főleg, hogy nem hiszem, hogy valamiben kiemelkedően jó lennél.

2014. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok amiben jó vagyok. De nem mondanám ,h ki emelkedően. 10 éve külföldön dolgozom és szeretnék már haza menni de tudom ,h az otthoni kereset kevés. ezt is tudnám kamatoztatni pl mert ez idő alatt nem csak nyelvtudásra hanem rengeteg kapcsolatra tettem szert.
2014. aug. 20. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Nem bántásból mondom, teljesen segítő szándékkal, de lehet, hogy az ellenkezője jön le.

Ha vállalkozó akarsz lenni, akkor bizony nem szabad ilyen töketlennek lenned, hogy interneten kérsz tanácsot vadidegenektől, akik sanszosak, hogy vállalkozást is csak alkalmazottként láttak. A sarkadra kell állni, és nem másoktól várni a segítséget. Rá kell jönnöd, hogy egyedül vagy, és senki nem akarja a sikeredet akarva, vagy akaratlanul. Gondolja a2. hozzászólóra, aki így látatlanba, és ismeretlenbe kijelentette, hogy nem vagy semmiben kiemelkedően jó...

azt kell, hogy mondja, ez még egész finom ahhoz képest ami rád vár, ha belevágsz. De ha nem szeded össze magad, akkor egy huszadrangú adóellenőr -20-as ikuval röhögve fog kicsinálni, mert látja, hogy azt sem tudod fiú vagy e vagy lány.

Le kell ülni, és gondolkodni mit tudnál tenni önerőből azon a helyen ahol laksz, annyi pénzből amennyid van. Rááll az agyad, és akkor jön egy ötlet, onnantól meg dolgozhatsz a megvalósításon.

Soha ne kérj tanácsot, hogy hogyan indulj el, és hogy jól csinálod e? Azt neked kell tudnod, teljesen magadtól.

Persze, ha a saját, vagy más hibájából tanulsz az még nem bűn :)

2014. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval, de ha valakinek nincsenek tapasztalatai ilyen téren, rá van utalva a másokéra. Ha nem akar mindent maga kitapogatni... Szerintem azért lehet másoktól tanácsot kérni, de nagyon meg kell válogatni, hogy kitől. Aki azt csinálja amit mi szeretnénk és sikeres benne, attól nyugodtan elfogadhatjuk a tanácsot (ha akar is segíteni).


Néhány dolog az ötleteléshez még: 1. ki kell mozdulni otthonról, figyelni kell, s beszélgetni az emberekkel; 2. tanulás. könyvek, internet, képzés – abban az irányban, amerre szeretnénk elmozdulni; 3. keresni a sikeres, eredményes emberek társaságát, az olyanokét, akik azt csinálják, amit mi is szeretnénk. A gondolkodásmód átállítása a legnehezebb, s a környezeti befolyás ereje nagyon nagy.

2014. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a priviket is. Igazából már régóta gondolkodom, h valamit tenni kéne. és kértem is tanácsot egy vállalkozó ismerősömtől de neked van igazad utolsó válaszoló nem a segítő készséget láttam benne. hanem azt ,h vetélytársnak néz. Pedig én már segítettem neki. külföldről hoztam be neki munkát. mert akkor nem engedhettem meg magamnak egy saját vállalkozást. csak ezzel amit én hoztam neki Milliós nagyságrendű jövedelme van.
2014. aug. 21. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, elismerem, kicsit durva a kijelentés, hogy ne fogadj el tanácsot senkitől. Csak szimplán válogasd meg, hogy kitől. De olvass, képezd magad, keresd a vállalkozók társaságát. Az ember kaméleon. Ha sok pesszimista alulfizetett alkalmazott van a környezetedben, akkor te is úgy végzed. Ha viszont vállalkozókkal vagy körbevéve, főleg sikeres vállalkozókkal, akkor ha nem is leszel egyik napról a másikra te is az, de legalább a gondolkodásukat felveszed, ami előbb utóbb célba visz ;)
2014. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből semmilyent, főleg ha nincs tapasztalatod semmiben.

Vegyél állampapírt, vagy fektesd be valamelyik alapkezelőben. A privátokkal meg vigyázz, mert sokan majd rád akarják tukmálni a "tuti" ötletüket.

2014. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt a vállalkozást még havi 250ezerrel tudnám támogatni. nem tudom miből ki olvasható pl az ,h nem értek semmihez ? :)
2014. aug. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!