Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiből jönne ki egy kondite...

Mennyiből jönne ki egy konditerem? Részletek lent

Figyelt kérdés

Régi nagy vágyam egy jó terem megnyitása, és most nem az a kérdés, hogy hogyan lehet minél kevesebből kijönni, hanem hogy egy elit termet mennyiből lehet összehozni. Nem mondom, hogy a pénz nem számít, mert akkor hazudnék.

Pl a Gym City Office színvonalra gondoltam. Nem szeretnék akkora termet mint a Cutler Gold, de azért el is lehessen benne férni, és szeretném ha jó 200-300 ember járna oda. Gépparknak mit ajánlanátok a Hoiston kívül? Illetve mennyire reális az a 200-300 fő?



2014. aug. 22. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Life Fitess + Hammer Strength.

Ha sikerül bérelned, akkor olyan 1000-1500 nm szerintem kellene, és legalább 1000 ember a megtérüléshez.


Szerintem 100-150 misi alaphangon.

2014. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1000 ember az nem túl sok havonta?
2014. aug. 22. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Tegyük fel, hogy 12 órán át vagy nyitva, emellett vannak TRX órák, meg ilyen tökömök.


1000 ember alatt nem hiszem, hogy megtérülne.


Számold azt, hogy egy átlag bérlet mondjuk nettó 6000 Ft, azt felszorzod 1000-rel, az 6 milla/hó. Ebből kell kihozni a bérleti díjat, a dolgozókat, rezsit, gépek amortizációját, stb. Szóval az az 1000 ember szerintem kell.

2014. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy elit terembe 15000-et el lehet kérni egy bérletért, az adózásról meg nem mondok semmit:)
2014. aug. 24. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!