Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A közeljövőben csinálnám meg...

A közeljövőben csinálnám meg a vállalkozásomat mint Rekreáció - Egészségfejlesztő Sportcentrumot. Tanulmányaimat tekintve, ezt tanultam. (diploma) Dél - Alföldön csinálnám szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
A következő lenne benne: életmód tanácsadás, egészségfejlesztés, rehabilitáció, gyógytorna, úszásoktatás/úszás, személyi edzés / konditerem.

2014. ápr. 28. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp lenne ra igeny koztudott teny, hogy a fitneszben es az egeszseges eletmodban van a jovo uzlete. De lehet, hogy a felsoroltak kozul 1-2 kevesbe menne. Az eletmod tanacsadas korben valamilyen termekeket ajanlanal az ugyfeleidnek?
2014. ápr. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuluska válasza:
JAVASLAT. Szigorúan tanulmányozd a MARKETING munkát, mert ilyen ,tudatlanság mellett nem lesz sikeres a vállalkozásod, sőt.!!!!
2014. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne termékajánlás, ez nem MLM cég lenne, hanem konkrét életmód tanácsadás, ezt tanulom, hosszú lenne leírni mit tartalmaz. Igen a marketinget tanulmányozom és segítséget is kapok, csak érdekelne hogy mások szerint lenne-e rá igény, vagy csak felesleges köröket futok.
2014. máj. 5. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát akkor Te "csak" életmód tanácsadóként dolgoznál, és ajánlanál szakembereket? Vagy lenne egy külön létesítmény? Ahhoz rengeteg pénz kell, főleg, hogy úszásról is írtál.
2014. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Életmód tanácsadó vagyok, illetve egészségfejlesztő és mint vállalkozásom alatt menne az egész tanácsadás, kiegészülve gyógytestnevelés, személyi edzés, konditerem működtetése. A képesítésem megvan mindenhez. Csak az érdekelne, hogy igény lenne-e rá a " mai " világban. Ugye mindenki az egészségére figyel, időskori mozgás, fiatalkori, középkor stb... A kivitelezés meglenne, nem én ajánlanék szakembereket, hanem én lennék az egyik, mellettem még kb 2-3 emberrel.
2014. máj. 5. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Igény lenne rá, de sem az embereknek nincs pénzük rá, sem pedig ennek a kivitelezése nem lenne olcsó mulatság, és igen, az egy dolog, hogy a szakmai részéhez értenél, mint ahogyan én is (diplomás egészségfejlesztő), a gazdasági része, a vállalat működtetése meg egy másik dolog, amihez meg mások értenek...
2014. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!