Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elrontottam a számlázó program...

Elrontottam a számlázó programot? SOS

Figyelt kérdés
Kezdő vállalkozást üzemeltetünk. Ma kéne kiállítanom az első számlákat,amit pdf-ben küldenék el a vevőknek. (tudom, ki kell nyomtatni.) A clearadmin programot töltöttem le. A probléma az, hogy szerintem elrontottam egészet: kiállítottam egy példa számlát, hogy lássam, hogy működik a program és ne élesben csesszek el valamit, és csináltam egy számlát 3000 ft-s tételben példa jánosnak példavárosba a példa utcába... ez után valamit megnyomhattam mer lementette pdf-be, és most nem engedi törölni a program, ugyebár a sorsszámozás miatt... újraraktam a programot, de akkor se enged "tiszta lappal" indulni .. keresnem kell másik programot? vagy csináljak egy minuszos számlát példa jánosnak?

2014. szept. 6. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A gyártó oldala alapján ez ami érdekes:


"Hol tárolja a program az adatokat?

A Clear Admin Számlázó program az aktivált cégek adatait egy-egy fájlban tárolja.

Ezen fájlok helye alapértelmezett telepítés esetén:

C:\Program Files\Clear Admin Szamlazo\DB


Minden céghez tehát egyetlen fájl jön létre a fenti mappában.

A fájlok neve a cég adószámával egyezik meg ".db" kiterjesztéssel.


Windows Vista és későbbi rendszereken a Felhasználói fiókok felügyelete (UAC) szolgáltatás bekapcsolt állapotában a program által tárolt adatok az adott felhasználó saját mappájába kerülnek, nem a program könyvtárába.

Az adatok pontos helye ilyenkor:


C:\Users\[felhasználó neve]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Clear Admin Szamlazo\DB"


töröld le a programot, és ezeket a mappákat is utána ha megmaradtak.

utána tedd fel újra!

2014. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!