Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal gazda pályázat buktatói?

Fiatal gazda pályázat buktatói?

Figyelt kérdés
Szeretnék részt venni ezen a pályázaton, viszont félek belevágni. Pl olvastam, hogy főállású vállalkozóvá kell válni az x. év végére, meg amúgy is ki kell váltani az e.v. igazolványt. És ha elvesztem a munkahelyem? Akkor fizethetek, akkor is ha még nincs annyi bevételem még... Más hogy volt ezzel? Meg egyéb tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 9. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen vállalkozásba kell csinálni 5 évek keresztűl főállásban. Ezt gondolom, be tudod vállalni.


Én megigényeltem, előminősítésem megvolt, tehát megbeszéltem a pályázatíróval, mit is fogok bevállalni, mekkora üzemméretet szeretnék teljesíteni az első a második... év végére. Ezt teljesíteni kell! Különben bizonyos százalékokat kell visszatéríteni.


Én szarvasmarhát, sertést vállaltam be, földet kell még béreljek, ápr 15 ikéig ezt meg kell lépjem. Ja meg egy csomó irat. Ha tanyád van ott kell laknod, és igazolnod, hogy ott éltél jó ideje, stb. Földemről, tanyáról papírok... Én belevágok, mert rabszolgaként nem akarok multinál vergődni éhbérért....Sok sikert kitartást!



Amúgy mid van elkezdeni? értem itt: föld, jószág, tanya, gépek, végzettség?

2015. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs, de most olvasom a válaszod. Méhek vannak.
2015. ápr. 3. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!