Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók, egyéni vállalkozó...

Vállalkozók, egyéni vállalkozók! Ti hogy találtátok ki, mivel is fogtok tevékenykedni és hogyan sikerült beindítani a vállalkozásotokat?

Figyelt kérdés
Olyanok is válaszolhatnak akik most tervezik a dolgot. Természetesen semmi személyeset nem kell elmondani, csak érdekel a dolog, ki hogyan kezdte és most hol tart. Kérem aki ezeket a dolgokat nem szívesen osztja meg (érthető módon) akkor inkáb hagyja a kérdést figyelmen kívül.
2014. okt. 5. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy mihez értek, és mindenképp abban akartam tevékenykedni, lévén hiába kezdek el mást, abban valószínüleg, a hozzá nem értés miatt nem érek el sikert. Mindig olyan vállalkozást csinálj, amihez értesz!
2014. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első, ezzel abszolút egyetértek, csak vannak dolgok, amikhez hiába ért az ember, ha pl lehetetlen az által céget alapítani. Egyébként én még egyetemista vagyok, szóval úgymond semmihez nem értek, de már erősen érlelődik bennem a dolog, mit is szeretnék később csinálni.
2014. okt. 5. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy multinál dolgoztam, de önállósulni akartam, és ez épp olyan terület, ahol lehet is. A szakmai részén kívül részletes költségkalkuláció kellett, beszélni kellett ügyvéddel, meg minden. Még friss a dolog, én általában 3 havonta vizsgálom felül, hogy mennyit haladtam előre és min kellene változtatni.
2014. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!