Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyetemistaként lehetek...

Egyetemistaként lehetek egyéni vállalkozó?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy lehetek, de ha olyan tevékenységet akarok végezni, amihez szakma kell, akkor is? Lényegében tanácsadó szeretnék lenni és szeretném ezt minné hamarabb elkezdeni. Az egyéni vállalkozásnak milyen költségei vannak, havi illetve éves szinten? Tudom, hogy nincsen a létrehozásának költsége, de utána ha pl nincsen bevételem, akkor gondolom még van mellette költség.
2014. okt. 4. 16:57
 1/3 SullaFelix89 ***** válasza:
Miben akarsz tanácsot adni?
2014. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nappali tagozatos vagy: olyan, mintha főállás mellett csinálnád, vagyis csak a bevétel után kell adód fizetni, mást nem.

ha tanácsadó akarsz lenni, ahhoz nem tudom, milyen végzettség kell, az okmányirodában kérdezd meg.

2014. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pénzügyi tanácsadóra gondolsz? Lehetsz egyetem mellett, így legalább nem kell adóznod, de ez egy borzasztóan nehéz meló, és egyetem mellett nem fogsz tudni annyit dolgozni hogy elég pénzt keress. Ha nem pénzügyire gondoltál akkor bocs. Írd le mire.
2014. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!