Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tegyük fel, nyerek a lottón 5...

Tegyük fel, nyerek a lottón 5 milliárdot! Mivel autómániás vagyok, szeretnék legalább 4-5 autót a nevemen! Hogy érné meg a legjobban, hogy minél kevesebbet kelljen fizetni utánuk?

Figyelt kérdés

Rendre luxusautók, mind 500le feletti teljesítménnyel!

Mindre magyar rendszám!

Érdemes lenne egy autókölcsönzőt nyitni, amit csak én használok, vagy családtagjaim mindegyikére 1-1 második autót írni?


Természetesen csak az elvi része érdekel :)


2014. okt. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
ha nyertel 5 milliardot, es kiadsz szazmilliokat autokra, amik hetente milliokat vesztenek az ertekukbol, akkor nem hiszem hogy a kozterhek miatt kellene aggodnod.
2014. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4-5 izmosabb luxusautó bőven kijön fél milliárdból. A kamatokból bőven futná fenntartásra.

Mellesleg, a kötelező a legkisebb gond ezeknél az autóknál. Benzinre a többszörösét költöd ha használod őket. A kötelező szervizekről nem is beszélve, ezeket csak szakszervizbe érdemes vinni mert máshol nem értenek hozzá.

Így a kérdés tök értelmetlen.

2014. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"A kötelező szervizekről nem is beszélve, ezeket csak szakszervizbe érdemes vinni mert máshol nem értenek hozzá. " ezt folyton odaírja vki az autós kérdésekhez.Nem rég állítottam magamnak össze 1 full extrás mercit (persze csak poénból) a végén pedig volt 1 választási lehetőségem h 160k km-ig ingyen szervizt vagy 6 évig kérem az ingyen szervizt.Szóval ezt annyira nem kell számításba venni.És akinek ennyi pénze van h ilyen kocsikat vegyen 6 év múlva biztos eladja/lecseréli.
2014. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus hozzáállás. Még pénzed sincs, de már most így állsz hozzá, hogy ha nagyon sok lesz(lenne), akkor is "filléreken" szarakodj.


Láttam olyan embert akinek van otthon 7 luxus autója, állami szférában tevékenykedik és röhögve mesélte, hogy p rendszámmal közlekedik, mert így csak egyre fizeti a biztosítást. Nos az ilyennek a k.va anyját, én azt mondom.


Ne tartozz közéjük, bár kevés esély van rá, hogy 5 milliárdot nyersz.

2014. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Senki se tud választ adni?

Jogos a kérdező felvetése.

nyugaton már van olyan rendszer, hogy egy rendszámmal, egy kötelezőn megy az összes autó és mindig arra kell felrakni amit ép használunk.

Ugyanis egy ember egyszerre csak egy autót használ.

Ha felmerül több ember általi használat, akkor pl a feleségnek is lehet egy rendszáma.

Sok autó esetén igy rengeteg költség takaritható meg.

Magyarországon nem hiszem, hogy egyhamar lesz ilyesmi mert messze vagyunk a jóléti államtól.

Jelenleg itt az megy, hogy hogyan csökkenjen két doboz cigi árával azoknak a rezsije akiknél még nem kapcsolták ki a villanyt.

Tehát az egyik megoldás ha kint nyugaton lottózól, s ha nyersz oda mész.

Persze itt is lehet lottózni csak nem tudom mennyie vihető ki 5 milliárd az országból annélkül, hogy rádszállnának.

érdemes lenne megnézzni van e erre valami törvény mert ha van akkor alottó megvásárlásakkor kell ügyesen hozzáállni nehogy a végén sokak szerint rongyos százmilliókat kelljen elbukni, bármennyire is aprópénz az 5 milliérd mellet, nekem is számítana.

Szóval egyik fő dolog, hogy ne csak az autó anyagi oldalában gondolkozz, a másik pedig hogy olyan országban legyél ahol az 5 milliádoddal a tömegben élő szegényekhez tartozol, s vannak neked való védelmi törvény.

Mert itt a gazdagokat csak fejik, de senki sem sír értünk.

Esetleg bérelj fel 1 milliárdból egy magánhadsereget, s akkor te döntöd el mi lesz a törvény.

2014. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!