Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha megveszem a csöves kukoricá...

Ha megveszem a csöves kukoricát és mikor felmegy az ára lemorzsolnám megérné ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
A csöves az olcsóbb mint a szemes, én csak venném és dráguláskor eladnám, csak nem tudom mennyi volna a haszon

2014. okt. 17. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ugye városi gyerek vagy?
2014. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hova tennél több mázsa csöves kukoricát, és utána a morzsoltat? Mivel akarnád lemorzsolni? Kézzel elég soká tartana.
2014. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most kb 3000 Ft-ért lehet venni 1 mázsa csöves kukoricát,és 5000 Ft/ mázsa áron morzsolt kukoricát.2 mázsa csöves kukoricából lesz 1 mázsa morzsolt,és arról nem is esett szó,hogy mennyi a szállítási költség,mennyi munka van a morzsolással,még úgy is,ha van morzsológéped.Száraz helyen kell tárolni stb.Igaz,hogy fel fog menni a kukorica ára,de nem olyan mértékben,hogy így megérje.Talán ha 10 ezer Ft/mázsa árig felmenne,de az nem hiszem hogy ilyen előfordulna mostanában.Inkább külföldről hoznak be olcsóbb kukoricát.
2014. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen kicsit városi vagyok, na kis csubukon jár az eszem és ebben reménykedtem :l
2014. okt. 18. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!