Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen profilú webáruházat...

Milyen profilú webáruházat érdemes nyitni ma?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 13:09
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Jó kérdés. Ha rájössz, szólj nekem is.................
2014. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyat, ami ingyenes..arra sok a vevő :D
2014. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, hogy bor, akkor fogsz érteni a borhoz, vannak kapcsolataid borászokkal? És ha azt, hogy fitness, akkor ahhoz fogsz?


Ha nem értesz az adott területhez, akkor bármilyen jó ötletet is kapsz valakitől, nem fogod tudni végigvinni.


Amilyet szerintem NEM érdemes elkezdeni ma: számítástechnika, játék, parfüm, könyv. Biztos van még sok terület ami szabad, csak érteni kell hozzá.

2014. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem teljesen rosszul fogod fel. Egyáltalán nem kell, hogy alaposan ismerjem a terméket. A nagykereskedők, borászok ugyanis ismerik! Információt tőlük szerezhetek, sőt muszáj is szerezni, ha el is akarom adni, ami a nagykerben kapható. Ha egy vásárló kifejezetten keres valamit, akkor rákérdezek a nagykernél!
2014. okt. 20. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Én értem az álláspontodat, de ha nem ismered a terméket, akkor hogyan tudod megérteni a vásárlóidat? Hogy tudod összeállítani a kínálatot? Termékleírást hogy csinálsz?


Nagyon sok embert láttam már belebukni webshopba, mert nem értette a közönségét. Nem elég az hogy felrakok 1000 terméket és majd rendelnek tőlem.

2014. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szexshop. Ebayen van 35e $os szexbaba is és valaki MEGVESZI!
2014. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szexshop. Meg ilyen szélhámos fogyasztószerek, hajhullásgátlók, biocukrok, édesítőszerek.
2014. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:-) vicces, én is szexshopra gondoltam! De szerintem az nem hoz eleget! És ki tudja, hogy a drága kormányunk mikor fogja extra adóval sújtani a szex termékeket?? Csoda, hogy még nem jutott eszükbe...
2014. okt. 22. 13:26
 9/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszolónak írom: Igazad van, hogy meg kell érteni a vásárlót! De nem traktorokat meg mechanikai eszközöket vagy autóalkatrészeket fogok forgalmazni (az tuti), mert egyáltalán nem értek hozzá. Viszont X életévem alatt azért már próbáltam ezt-azt az életben, pl. ittam sokféle italt (sokféle bort), próbáltam szex eszközt, vettem táplálék kiegészítőt stb, és az ismerőseim is alkottak véleményeket dolgokról. Ezek a tapasztalások szerintem elegendőek, hogy elinduljon az ember. Mondok egy példát: nem szeretm a whiskey-t, nem is ismerem őket, de ha nyitnék egy webáruházat ezzel a termékkel, akkor nem hiszem, hogy különösebb ismeretek kellenének ahhoz, hogy eladjak egy 30 éves luxus whiskey-t.
2014. okt. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!