Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jó befektetés optikát nyitni?

Jó befektetés optikát nyitni?

Figyelt kérdés
azt mondták elég nagy az árrés, ezután esetleg az a kérdés mekkora a forgalom (nem vagyok szemüveges ezért sem tudom hogy megy egy ilyen üzlet, csak érdekelne).

2014. okt. 26. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenből meg lehet élni. Optikából is. Nálunk mondjuk pont most zár be egy...


Optikát nyitni amúgy nem befektetés, hanem vállalkozás. Nem mindegy...

2014. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amilyen rohadt drágák a szemüvegek meg a kontaktlencsék, plusz még a szemvizsgálatért is elkérnek nem kevés pénzt, igy szerintem elég jó üzlet lehet nekik.
2014. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van benne pénz! Megvizsgálnak pénzért, írnak neked egy lencsét. A sima 10.000 ft a karcolásoknak jobban ellenálló 16,000 a fényresötétedő 20.000 ft és a karcolásellenállós meg a fényresötétedős együtt legyen akkor 30.000 ft/pár. És ha már ott van az ember, és kiad ennyi pénzt, akkor már jót akar venni. Az árak helytől függenek. Legyen egy simán fényresötétedős lencse 20.000 ft! Legyen benne vizsgálat ára, az mondjuk legyen 6,000 ft. Ezután válassz keretet. Egy stílusos mai keret kb 40,000-50,000 ft. És már ott vagyunk, hogy 66,000-76,000 ft/szemüveg! És akkor még nem is vettél, hozzá szemüvegtisztítót, ami 250ml!mikroszálas kendő esetén 2000 ft-ba kerül tehát általában 80,000 ft/szemüveg! Na most ha egy családban 3 nagy gyerek szemüveges, akik tudnak vigyázni a szemüvegre, és fényre sötétedős kell nekik, mert érzékeny a szemük. Akkor az 60,000ft-tal számolva minimum 180,000 ft!



Nem kell ezeket félteni!

2014. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!