Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit csinál tulajdonképpen az...

Mit csinál tulajdonképpen az üzletember, és mit kell tudni, hogy valaki az lehessen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

az "üzletember" szó olyan gyűjtőszó mint a "tanár" szó.

milyen üzletember akarnál lenni?

2010. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
A dolgozó dolgozik, az üzletember pénzt keres. Mit kell tudni, hogy valaki az lehessen? Olyat, amit más nem tud.
2010. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi tőkéd van? Írj levelet, én is ezzel foglalkoznék, tervek is vannak, csak időm a gyakorlati részét csinálni, mivel a gazdasággal foglalkozom. Ha nincs, akkor az sem gond, csak akkor egy-két + elemet bele kell integrálnunk a szervezésbe.

ui.: nem lenyúlós ajánlat, nem kérek pénzt Tőled :)


levélben írd meg, hogy dolgozol-e, vagy tanulsz, ez befolyásolja a vállalkozói járulékokat.

2010. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: lehet, hogy megdöbbensz, de csak 13 vagyok, és azért írtam, mert érdekelt
2010. jan. 29. 17:14
 5/6 A kérdező kommentje:
de azért kösz! :D
2010. jan. 29. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet fura ötlet, de...keress üzletembert...nem egyszerű, nincs minden sarkon, de iwiw, vagy vállalkozói fórumon esetleg, hátha idővel ráakadsz egy sikeres üzletemberre. Ő többet tudna mondani.

Mindenesetre mindig értened kell ahhoz, amit csinálsz, Te esetedben piac, pénz és gazdaság működéséről olvasnék, kérdeznék...de ne feledd! minőségi információk kellenek, ne fogadd el olyan embertől az infókat (Józsi bácsi a kocsmában tanácsai), akinek még rálátása sincs ezekre a dolgokra!

2010. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!