Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki milyen üzleti vállalkozást...

Fauves kérdése:

Ki milyen üzleti vállalkozást csinálna Hollandiában vagy Angliában?

Figyelt kérdés
Minden tipp érdekel.

2014. nov. 27. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Angliában: magyaroknak segítő iroda, munkavállalással kapcsolatos információk, különböző iratok, papírok beszerzése, adóbevallás készítése, egyéb ügyintézés.

Hollandiában nem tudom, hogy mennyi magyar van, érdemes lenne-e rájuk alapozni.

2014. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Angliában többféle szolgáltatás sikeres lehet, de nem éri meg csak magyaroknak szolgáltatni, ahhoz kevesen vannak. Szállítás, költöztető cég megéri, rengetegen keresik őket, informatikai vállalkozások, reptéri fuvaros, stb. Kedvezőek a vállalkozási feltételek, abszolút vállalkozóbarát a rendszer.
2014. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Én ismerek ilyen cégeket Londonban, amit írtam. Annyi munkájuk van, hogy alig bírják!

2014. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
piroslámpás negyed
2014. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerek jó pár magyar vállalkozót, sokan kizárólag magyaroknak szolgáltatnak, de egyszerűen, bár sok a magyar, ez nem elég ahhoz, hogy megéljenek. Magyarokon kívül kell még más nemzetből is ügyfél. Nekem is vannak magyar ügyfeleim, de többségben nincsenek, ha csak magyarokkal foglalkoznék, nem élnék meg. Nem vagyunk annyian mint a lengyelek. Persze aki ilyen kivándorlási tanácsadó vagy hasonló, ők esélyes hogy elsősorban magyarokkal foglalkoznak.
2014. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!