Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 15 millió forintotok...

Ha lenne 15 millió forintotok milyen vállalkozást inditanátok el Magyarországon, vagy mibe fektetnétek?

Figyelt kérdés
pénz, euró, arany, dollár, befektetések

2014. nov. 28. 01:24
 1/7 anonim válasza:
100%

Pékség,étterem. Ezekbe biztosan persze valahol budapest körényékére vagy ausztria határ közelébe.


De mondok jobbat vennék egy kis házat kanadába és ott élnék :)

2014. nov. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Menekultem Magyarorszagrol a visszamenoleges torvenyek es a korrupt bagazs elol. Ennyibol uj eletet lehet kezdeni, egy jobb helyen, vallalkozast indithatsz, tervezhetsz jovot. End megtettem, nekem csak 12M volt.

Ha ujra kene kezdeni, ugyanezt tennem: menekulnek Pestrol.

2014. nov. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Abba, amiből az a 15 milla összejött.
2014. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán valamilyen mezőgazdasági vállalkozásba fektetném. Nekem szimpatikus a föld, a vidék, az állatokkal való foglalkozás - de persze Mo-on és nem Kanadában vagy a világ más részén! A mezőgazdaságot különben is most elég erősen támogatják. Az meg, hogy adót kell fizetni, az talán természetes, külföldön még többet, és még szigorúbbak, ha nem tartod be a szabályokat. Aki nem szereti a hazáját, az csak menjen külföldre!
2014. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%
M.o.on a magas adózás miatt alig marad profit a vállalkozónak. Gűrizhetsz az államnak, jó kisegítő jövedelem a millios fizetés mellett a honatyáknak:-):-):-)
2014. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Fognám a pénzemet és úgy eltűnnék Magyarországról, hogy csak na. Ha nincsenek kapcsolataid, összeköttetésed, akkor megbuksz. Feljelentenek, megszopatnak, stb. Menekülj.
2014. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Kedves #4!


A hazaszeretet nem keverendő össze azzal, hogy valaki eltűrje azt, amit a politikusok tesznek ma Magyarországon. Így csak az egyszerű emberek gondolkoznak.

2014. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!