Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Testvérem nem kapott hitelt...

Testvérem nem kapott hitelt Magyarországon, szeretett volna vásárolni egy BMW X5 terepjárót 3.5 Millió forintért?

Figyelt kérdés
Én külföldön dolgoztam és hitelképes voltam azt mondta vegyek én fel hitelt kint a folyószámlámra Ő megveszi a kocsit és majd nekem fizeti havonta 85. 000 forintjával. Nem fizeti és az anyám is neki ad igazat?azt mondja milliomos a férjed fizesse az!!Nekünk nincs miből fizetni.

2013. dec. 22. 11:59
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát így jár az, aki másnak vesz fel hitelt, és nem ír róla papírt. Tanulópénz...
2013. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Te a saját anyáddal és a testvéreddel íratnál róla papírt?
2013. dec. 22. 12:16
 3/60 anonim ***** válasza:
81%

vedd el tőle az autót, és próbáld meg eladni, vagy használd te.

ha gondolod segítek.

2013. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, akár a saját férjed/feleséged is lehet, akkor is írni kell róla, mivel nem 20 forintról van szó.
2013. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy iratnék, írtunk is, mikor az autót megvettem a szüleimtől (és az ő nevükön maradt). A tiszta barátság alapja az alapos elszámolás, ez igaz a családra is.
2013. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

én mindenkivel iratok papírt akiknek kölcsön adok, nemhogy rokonokkal, ne vicceljél már.

hülye vagy, ezt benyelted, látták rajtad hogy nem vagy életre való és átvertek, ennyi történt.

2013. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Álmomban em gondoltam hogy a saját anyám és a testvérem fog átvágni közel 5 millióval!!!
2013. dec. 22. 12:39
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Perelni perelhetsz, de az is pénzben van. Szép kis család egyébként :D
2013. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

ÍJ. Vagyis így jártál.

Majd ebből tanulsz.

Senkinek nem kell hitelt felvenni. Mert hiába az anyukád, apukád, testvéred és hiába lennének még megbízhatóak is, hiába nem akarnának átvágni, de gondolj már bele ép ésszel, hogy bármikor bárki kerülhet rossz helyzetbe, mert éppen elveszíti a munkahelyét és akkor nem tudja miből fizetni!

Sajnos mivel a hitel a te neveden van, a kocsi meg a testvéred nevén, a hitelt neked kell fizetni, a kocsival meg ő furikázhat.

És anyukádnak nincs igaza. Fizesse a hitelt az, akinek a kocsi kellett. Vagy adja oda neked a kocsit és jó idő. És hiába milliomos a férjed, mi köze van a férjednek a testvéred kocsijához? Semmi!

2013. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyebár a testvérednek, kiről messziről süt, hogy hiteltelen, megbízhatatlan, link alak X5ös BMW vel kell mászkálnia, nem jó neki egy 500e-es opel vagy egy suzuki... és persze te rohansz, hogy vegyél neki egyet.


Ehhez csak gratulálni tudok!


Bank nem véletlenül nem adott neki kölcsönt, és nem véletlenül mondta azt, hogy hiteltelen.


Amúgy meg 3,5 millát kibszni egy autóra... főleg a ami világban... főleg így puszira 0 tartalék nélkül, úgy hogy a megélhetésed kerül kockára...

2013. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!