Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan valósítható meg az,...

Hogyan valósítható meg az, hogy legyen két darab nyolc személyes ingatlanom ha csak három hónapja dolgozom és a fizetésem 500 euró?

Figyelt kérdés

Kell hozzá vállalkozói engedély ugye?

Mennyibe kerülhet egy darab nyolc személyes ingatlan pincével és olyan ami két szobás.Olyat akarok amit ki lehet adni városban 350Euróért rezsi nélkül.


Szerintetek ez megoldható a következő módon:

Felveszek kölcsönt arra,hogy ki tudjam fizetni a telket és azt a céget aki kulcsrakészen felhúzza nekem az ingatlant. Ez után megveszem a telket kifizetem a céget és dolgozom tovább,hogy tudjak törleszteni míg bele nem költöznek.


2014. dec. 8. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így elég soványnak tűnik, de szerencsére nem tudunk sokat.


Ez melyik városban/országban van? Abszolút nincs semmid, csak egy 500 eurós fizetésed? Mennyibe kerül a telek, mennyibe az építés?


Kicsit azt érzem hogy szép álmok egy minimálbér körüli fizuból, többszázmilliós vagyonra epekedve.

2014. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk Szlovákia vagy Magyarország.

Fogalmam sincs,hogy a telkek mennyibe kerülnek de szerintem nem szabadna 30000nél többe kerülnie és az a kérdésembe is benne van,hogy mennyibe kerülhet egy ilyen ingatlan mert fogalmam sincs. Igen sajnos semmim nincsen az 500 eus fizetésen kívül. Vajon ez az egész 130000Euróból megvalósítható lenne? És adnának nekem ennyi kölcsönt.

2014. dec. 8. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ingatlanokat nem férőhelyben mérik (azok a közlekedési eszközök). Ingatlan tulajdonjogi viszonya létrejöhet természetesen magánszeméllyel is, nem kell hozzá semmilyen vállalkozás.
2014. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerülhet egy ilyet felépíttetni?
2014. dec. 8. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá vállalkozás, adószámmal vendégszobát/apartmanház létesítését célszerű megcélozni vidéki településen itthon.


Az egész beruházáshoz, maximum 35 millió forintig 60-65%-os vissza nem térítendő támogatást igényelhetsz minden évben, de a maradék 35%-ot akár hitelből is, de mellé kell raknod, vagy alapítványt, egyesületet hozol létre, akkor 100%-os a támogatás mértéke.


[link]


Bővebben erről itt olvashatsz:


Ez utóbbi itthon neccesebb lesz, mivel euroban van a jövedelmed, így nem fognak itthon adni, vagy nagyon korlátozott csak a lehetősége ennek, hogy melyik bank ad hitelt erre.


NAV-nál adószámot kell kérni és attól függően van járulék fizetésed, hogy mennyi bevételed volt. + ha jól tudom szobánként van egy átalány díj amit évente kell befizetni.

2014. dec. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!