Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elkezdtem foglalkozni internet...

Elkezdtem foglalkozni internetes turisztikával. Én viszont már most nagyon meg vagyok vele elégedve, nincs valami jó tippetek, hogyan keressek új embereket?

Figyelt kérdés
Nehezen megy mert be kell fektetni a dologba, és sok ember nem bízik és nem mer befektetni semmibe. Pedig el nem vesztheti a pénzét.Járok tanfolyamokra, hetente új előadásokra, nagyon jó ötletük van, de az én környezetem sajna nem igazán kapós rá :)
2014. dec. 9. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire van akkor a tanfolyam, meg a szponzor, ha ilyen lapvető dologban sem segít ?!


Merre jártál idáig a tiszta profitodból?

2014. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Tehát itt keresel új embereket?
2014. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Internetes turisztika? Az mi?
2014. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szörfözés.. :-)) Swiss Halley, vagy valami hasonló lesz ez. MLM.


Az egyik legaktívabb KMD tag és párja végül eladásra kínálta a pozícióját,


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


míg az ő szponzorát, csak simán kirúgták a cégtől tiltott toborzási ügyletei miatt, 1200 fős hálózattal


[link]


Persze utóbbi is jól ki lett kommunikálva külső pr-ban:

"Itt a swisses karrierem hivatalos végállomása. Ledobott a halott ló, illetve dehogy már leszálltam róla.

=====================================


A határozat nem lep meg, mert láttam már néhány hasonló esetet, hogy miként döntenek mások felett.


De ha már rámégették ezt státuszt, akkor nekem is van jogom mesélni, sőt etikai szempontból kötelességemnek tartom, hogy egy-két tényszerű adatot leírjak.


Miért szálltam ki?


Mert nem volt gyomrom szolgáltatási ígéreteket árulni. A cég 3 év után sem tudta letenni az asztalra azt a szolgáltatást, amiért annak idején csatlakoztam, amire az üzletemet építeni akartam, amire a valós végfelhasználóknak igénye van. Nálam a felhasználó egyértelműen az utazó, nem az öncélú voucher eladásból megélni kívánó jelentkező!


És igen, találtam egy "sportlovat", amivel haladni is tudunk. Az oldal teljesen nyilvános, meg lehet nézni az árakat, lehet számolni, hogy egy-egy utazónak megéri-e, vagy sem. Szín tiszta matek.


A kompenzációs terv és amit ki lehet hozni belőle az is beszédes. Másfél hét alatt tized annyi forgalommal kerestem kétszer annyit, mint itt 3 hónap alatt több, mint 1200 fős struktúrával!


Most sem fogok senkit megkeresni, ahogy eddig sem tettem. Aki viszont megkeres és érdekli egy komoly üzlet, aminek a legelején ott tud lenni, az itt tud feliratkozni:


ui.: Még az sem számít, hogy tanúk előtt megfenyegettek egyes vezetők, végighívták a tagjaimat, akik velem vannak és őket is próbálták jobb belátásra bírni. Azt gondolom, hogy itt mindenki maga dönti el mit akar, mindenki maga látja az eredményeket, amiket elért, mindenki maga dönti el, hogy ezekkel elégedett-e, vagy sem. Nehogy már erővel akarjanak megállítani a céljaink elérésében!"


https://www.youtube.com/watch?v=ODWmYX-7WOE



"be kell fektetni a dologba" . Fizess be kb. 100.000 Ft-ot amit majd leutazhatsz, interneten foglalható hiper-szuper akciós utakra. Ha alád beszervezel embereket, növekszik a leutazható összeged. Egy idő után, így amikor már visszajött a 100.000-es befektetett összeg, meg minden költség, mert telefonálgatni, időt ráfordítani, sőt láthatóan még tanfolyamra is járni kell, x pénzért. Akkor leszel 0-án, Ha még mindig van az alattad lévőnek forgalma, meg az az alattinak a mátrixba, akkor fent a Te vouchered is nő, amit felhasználhatsz a kiválasztott utakra.


Az utak ára, jellemzően az átlaghoz képest magasról van leárazva, egy olcsóbb utazási iroda áraival vetekszik.


Ergo ugyanott vagy, mintha neten foglalnál, mindenféle befektetés nélkül. Ez akkor éri meg jobban, ha magad alá beléptetzs sok 100.000-es befektető,t, akik mint a kérdező sem gondolja át reálisan helyzetét és a piacképességét, és tovább rontja az mlm "magas színvonalát" és a saját maga hitelességén

(lásd a pozíció eladásra kínáló személy utazásait 3 év alatt... [link]


felül, még a közvetlen környezeti kapcsolati tőkéjét és lassan, szépen felemészti a nehezen eladható "üzleti ajánlatával".

2014. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!