Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » KATA-s vállalkozásnál miket...

KATA-s vállalkozásnál miket kell vennem?

Figyelt kérdés

Január első felében KATA-s vállalkozó lennék.

Kizárólag szolgáltatásaim lesznek, mivel grafikus vagyok. Viszont egyáltalán nem tudom miket kell beszereznem, ahhoz a hatóságok felé és a könyvelés felé is mindent vezetni tudjak. Én valószínűleg programmal fogok számlázni.

Kérdés, hogy kell vennem a számlázóprogramon kívül bármit is? Bélyegző, nyugtatömb, számlatömb, szigorú számadású nyomtatvány, egyéb? Egy ismerősöm azt mondta, hogy hiába számlázok programmal, ezek mindegyike kell akkor is.

Valamint egy olyan kérdésem van, hogy kell valamilyen nyilvántartást vezetnem, kell havonta bejelentenem bárki felé is valamit? Vagy csak fizetem havonta a KATA-t és bevalláskor az összes számlámat elviszem könyvelőhöz?

Köszi!



2014. dec. 30. 12:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!