Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valakinek volt már turi...

Valakinek volt már turi boltja? Ha igen miért zárt be? Kérlek adj néhány jó tanácsot ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Nyitni akarok egy turit Debrecenben és fel akarok már rá készülni jó előre. Köszönöm

2014. dec. 30. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel minden rohadt sarkon van 2 is, így elég nehéz lesz megkülönböztetni a boltod, egyáltalán bejáratni.
2014. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 horbeni ***** válasza:

nem termelte ki a költségeket.

valami egyedi ötlettel, kedvezménnyel tudod beindítani, jó marketing üzleti terv is szükséges.

Kicsit ebben a témában célszerű elmélyülni

2014. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a figyelmedbe Wolf Gábor - Kisvállalati Marketing Biblia c. könyvét. (Nem, nem én vagyok WG, és nem, nem vagyok az alkalmazottja sem, nem, nem akarom reklámozni sem), de szívem szerint minden kezdő vállalkozóval kötelezően elolvastatnám azt a könyvet..
2015. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ha valakinek van esetleg bővebb hozzáfűznivalója szívesen elfogadom.
2015. jan. 5. 11:27
 5/5 A kérdező kommentje:

Lett erről írva két jó e-book/könyv. Keress rá a

hasznaltruha-sikerkonyv kulcsszóval.

2015. dec. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!