Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen egyedi közösségi...

Milyen egyedi közösségi oldalt csináljak?

Figyelt kérdés

Meg van a technikai tudásom egy teljesen egyedi közösségi oldal létrehozására (mindenkinek saját profil, be tudják egymást jelölni barátnak, csevegni stb). Csak nem tudom milyen témakörben lenne igény rá.

Egy ötlet amilyeneket várok: Több helyen is olvastam már hogy miért nincs társkereső oldal kifejezetten duci embereknek. Ez pl egész jó ötletnek tartom, egész nagy a lefedettség akiket érinthet, és talán igény is lenne rá.

De nem csak társkereső lehet természetesen, lehet akár egy adott hobbi mentén összefogott emberek csoportja, csak az a lényeg viszonylag sokakat érintsen, hogy azért be is induljon. :)



2015. jan. 9. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

www.facebook.com


Üdv az interneten!

2015. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről a vonatról már elég rég lekéstél...
2015. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mióta a facebookon egy kattintással lehet csoportot létrehozni és embereket meghívni, illetve megtalálni magát a csoportot, szerintem ez egy hamvában holt ötlet.


A társkereső még csak-csak, de ugyan ki lépne be egy olyan oldalra, aminek van vagy húsz tagja...és mi alapján szűrnéd, ki a duci? Egyáltalán szeretik ezt az emberek kijelenteni magukról és megkülönböztetni magukat a többiektől?

2015. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na ja, ez halott ötlet. Kívéve, ha nem magyarokat célzod. Nem mindegy, hogy 10 millió emberből kell megtalálni a célcsoportot vagy 300 millióból.
2015. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötlet, és gyorsan bevonható célközönség, akkor édeskevés a technikai tudás. Egyébként rosszul tudod, van társkereső duciknak, ami régóta üzemel: teltlanyok.com Hiába raknál össze technikailag jobbat, modernebbet, nem egyszerű átcsábítani a közösséget.
2015. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Én arra biztatlak, hogy csináld!


A sok nagyokos itt előttem csak arról tud papolni, hogy van fészbuk, szóval már több közösségi oldal nem lesz soha a büdös életbe :D


Őket el kell, hogy keserítsem, ugyanis mikor elindult a fb, akkor volt Twitter. Zuckemberg meg valahogy nem rágódott azon, hogy uramistenjajúgysesikerül, hanem nekiállt, és megcsinálta.


Ugyanez a Google esete a Yahoo-val.


Szóval ha ténylegesen megvan a technikai tudás, akkor ne itt kérdezgess, hanem tűrd fel az ingujjad, ne hallgass névtelen, arctalan kommentelőkre (Rám azért de :D ), akik itt puffognak, hogy miért NEM megy majd Neked.

Te gondold át magadban miért MENNE.


Peace

2015. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

J és a fészbuk népszerű, de rohadtul nem hibátlan. Százezrek, ha nem milliók keresik folyamatosan az alternatívát, amivel a sok hibáját, és idegesítő tulajdonságait ki tudják kerülni.

Elég nagy piac gyerekek? :D


Ráadásul a legutóbbi NSA lehallgatási botrány óta tovább apad a népszerűsége. Végül is az emberek nem szeretik, ha figyelik őket, és az adataikkal zsonglőrködnek. Ha Te ezt nem teszed meg már előrébb vagy :D


Ok, hogy 1 milliárd ember van beregisztrálva, de ettől csak túl van hájpolva. Attól, hogy valami népszerű, még nem garancia rá, hogy jó is.

2015. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!