Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy valósíthatnám meg az...

Hogy valósíthatnám meg az álmaimat? Van erre esély? Vélemény?

Figyelt kérdés
Nemsokára üzletkötést és vállalkozást fogok tanulni, szeretném kijárni afőiskolát is.Az álmom Az,hogy saját vállalkozásom legyen,ami a turizmussal kapcsolatos.külföldön egy hotelt szeretnék építeni.könnyen és jól tanulok. Nagyon szeretném megvalósitani az álmom, de tudom hogy ez mind nagyon sok pénzbe kerul.mit kellene tennem ? Inkább mondjak le Az álmaimrol?

2015. jan. 11. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan fogod megszerezni hozzá a szükséges pénzt? Ha csak nincsenek milliomos szüleid akik pénzelnek, akkor "sajnos" munkával kell megkeresned a rá való pénzt (legalább a vállalkozás indításához szükséges pár milliós kezdőtőkét). Utána még akár valóra is válhat az álmod, mondjuk 30-40 éves korod között.
2015. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat koszonom :)
2015. jan. 11. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Soha, de soha ne add fel az álmaidat. Mivel hotelt magadtól nem fogsz tudni építeni, ezért inkább úgy esélyes, hogyha bekerülsz egy hotelbe és ott előléptetnek, majd a végén te leszel az igazgató.


Nekem is célom egy saját vállalkozás, előnyöm, hogy amit szeretnék csinálni, már van benne 4 év tapasztalatom.

2015. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanácsod :) Sok sikert neked :)
2015. jan. 11. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, hogy ne add fel az álmaid. Az jó, ha üzletkötést és vállalkozást tanulsz, de emellett egy-két dolgot meg kell tenned, ha nem csak álmodozó akarsz maradni:


- autodidakta módon is képezni magad (szemináriumok, hanganyagok, könyvek, ez utóbbihoz én is tudok ajánlani néhányat)

- az olyan emberek társaságát keresni, akik már elérték az álmaikat, vagy ezen az úton járnak (mindenki más az "ellenséged")

- minél hamarabb a gyakorlatba is átültetni azt, amit tanulsz (kisebb vállalkozások létrehozásával, vagy egy vállalkozó mellé társulni, akinél tanulhatsz)


Ezek talán a legfontosabbak.

Sok sikert!

2015. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom :)
2015. jan. 29. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:

És ezoterikus ez egy kicsit, de hinned kell magadban!


Érezned kell magadban! Én minden nap vagy 10x elmodnom, hogy egyszer belőlem egy nagy ember lesz! Van is egy ötletem, amiben érdekes módon olyannyira biztos vagyok....

2015. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!