Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik azok a magánvállalkozások,...

Mik azok a magánvállalkozások, amik sok pénzt hozhatnak?

Figyelt kérdés
én egy gazdaságra, vagy használt háztartási cikkek értékesítésére gondoltam, de bármit szívesen meghallgatok
2015. jan. 28. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy ajánlatom, ami talán tetszhet Önnek, azonban abba először pénzt kell fektetni, viszont mint a jó befektetések ez visszahoznaá befektetett pénze többszörösét.
2015. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

...minden vállalkozás jól mehet, persze a megfelelő kidolgozott stratégia nélkül lehetetlen.


Nem feltétlenül "vaskapu" készítő vállalkozás megy. Mint minden vállalkozást szépen fel lehet építeni. Van is erre egy mondás (vagy több is)!


"A vállalkozásod akkor sikeres, ha hivatásként műveled!"


Szerezz egy jól működő stratégiát, és építsd fel lépésről lépésre!


...az viszont mindenképpen tartsd szem előtt! Bármibe kezdesz, már holnaptól nem fog menni. Ahhoz, hogy jól működjön, rengeteg időre és még több munkára van szükséged!


...és még egy mondás! "a türelem rózsát terem"

2015. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!