Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne egy kisebb üzleti...

Lenne egy kisebb üzleti ötletem, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Akit érdekel ,az dobjon meg egy priváttal,kérem! Köszönöm

2015. febr. 1. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt te kérdezed, vagy mondod?

Van ötleted, vagy nincsen?

Ötletet, társat, befektetőt, vagy mit szeretnéd?


Sajnálom, hogy még kérdezni sem tudsz, de ne add fel és próbálkozzál tovább!

2015. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
eléggé érthetetlen számomra is ez a kérdés és a leírás is... tehát azt írtad, hogy lenne egy kisebb üzleti ötleted... ez mind szép és jó, de a kérdés az, hogy mit ajánlanánk? Mivel nem vagyok üzletember ezért nem tudok mit ajánlani, de ha nagyon muszáj, akkor azt mondanám, hogy eSport-ba fektess be. Keress egy jó csapatot szponzoráld és meglátod megtérül a befektetésed, ha jó csapatot szponzorálsz. Ami viszont a leírást érdekli azt írod, hogy akit érdekel az üzleti ötleted (amiről semmit sem tudunk, mert te kérdezed, hogy mit ajánlanánk...) az írjon neked privát üzenetet... hát mivel nincs leírva az üzleti ötleted így nem tudunk róla nyilatkozni tehát nem tudunk semmit ajánlani... vagyis a kérdésed megválaszolhatatlan.
2015. febr. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az érthetetlen ebben a kérdésben T.Válaszolók!

Van egy ötletem,amivel lehetne egy kis pénzt keresni. Így már jobban megértitek?

2015. febr. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!