Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megeri sajat elelmiszerboltot...

Gery92 kérdése:

Megeri sajat elelmiszerboltot venni Debrecenbe?

Figyelt kérdés
Sajat elelmiszerboltot szeretnek venni es velemenyeket varok. Ami leginkabb erdekelne: a fentartasi koltsegek,bevetel,kiadas,adozas stb.

2015. febr. 11. 13:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ott lakik 30-40 ezer ember. Igaz, hogy van ott mindenféle bolt, de pl. a Doberdón van egy CBA, ott olyan normálatlanul csinálják a nyitva-tartást és az árakat, hogy ott mindig több az eladó mint a vevő...

Sok sikert!!!

2015. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De a koltsegekre meg nem kaptam valaszt
2015. febr. 17. 16:36
 13/27 A kérdező kommentje:
Az erdekelne inkabb hogy az allamnak milyen adokat kell fizetni? Es milyen osszegben?
2015. febr. 20. 12:53
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

Hát, nem vagy egy egyszerű eset!

Ki tudja azt, hogy mekkora területen mit akarsz árulni? Ki tudja (ha nem te) hogy hány hűtőt, hány alkalmazottat tervezel? Akarsz piát is árulni? Húst, tejet?

Akarsz bazi nagy neon-reklámot? Akarsz a bolt előtt árulni?

Minimum ezek a kérdések felmerülnek, mert ezek mind költségmeghatározó tényezők!!!

Menj be az önkorihoz, és érdeklődj a helyi adók iránt is! (a többi ugyanaz mint máshol az országban)

2015. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Kb 15-25 m2-es kis uzlet lenne. Es elelmiszereket arulnek, tartos elelmiszereket es hutot elelmiszereket: tejtermekek,szalami,sajt,husokat, jegkremeket csomagolva. kb 2-3 hutot. Es egy alkalmazott lenne, meg en. Reklamozas esetleg szorolapozas lenne vagy valami tablan ki irva hogy milyen akciok vannak. Egy ilyen uzletre gondoltam:

[link]

vagy

[link]

De szerintem a kett link ugyan az csak mashogy megfogalmazva.

2015. febr. 20. 14:47
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom javasolni neked, hogy mielőtt ténylegesen átadnád a pénzt egy az eladónak, győződj meg róla hogy igaz amit mond. Pl. előző évi árbevétel!


A "sürgősen eladó családi okok miatt" az nekem mindig gyanús egy kicsit.

2015. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Bérleti jog vagy tulajdonjog? Ez sem mindegy, s ez nem derül ki a hirdetésből.

Egy ismerősöm eladott az OLX-en egy büfét "forgalmas helyen" címszóval, ami igaz is - csak fizetőképes kereslet nincs. Már rég becsődölt az új tulaj - meg azóta már még egy... Ettől még persze az lehet jó hely, jó közért.

2015. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%

Az aranytojást tojó tyúkot nemszokás levágni...

Ha annyira menne nem adnák el biztos lenne valaki a családban aki vinné, szóval csak óvatosan.

2015. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Romaniabol megerne az arut hozni a boltba?
2015. ápr. 14. 14:15
 20/27 anonim ***** válasza:

Romániában most fogják levinni az élelmiszerek ÁFA-ját 9%-ra, (itt 27%) tehát mindenképp olcsóbb lesz!

Aztán: a Szebeni-szalámi jobb (sajnos) mint a Pick, a Herz vagy a Rákóczi! Ha Csiki sört is fogsz árulni, még én is elmegyek azt venni...

Sok jó (jobb) cuccot tudsz árulni - olcsóbban... Nem is lesz az olyan rossz...

2015. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!