Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozási tanácsadással...

Vállalkozási tanácsadással foglalkozó cégnek milyen az ideális cégnév? Vállalkozóleszek? Hogyan vállalkozzak?

Figyelt kérdés
A vállalkozást amit most indítok, tanácsadással, szolgáltatással (könyvelés, adó és jogi tanácsadás) fog foglalkozni. A célcsoportom az egyetemisták,és minden olyan személy,akinek van konkrét vállalkozási ötlete, de nem tudja hogyan induljon el. Megvettem a vallalkozzokosan.hu domaint, de kiderült hogy a konkurencia miatt nem megfelelő. Kérlek segítsetek! Köszönöm

#cégnév #vállalkozás #cégnévötletek
2015. febr. 15. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

"Vállalkozási tanácsadással foglalkozó cégnek milyen az ideális cégnév? Megvettem a vallalkozzokosan.hu domaint, de kiderült hogy a konkurencia miatt nem megfelelő. Kérlek segítsetek! "


"akinek van konkrét vállalkozási ötlete, de nem tudja hogyan induljon el."


Ez így nem hiteltelen kicsit?


Egyébként mindenképp ahhoz érdemes kötni, ami a szolgáltatásod erőssége a cégnevet, vagy adott esetben domain, programnevet, stb. Nekem például az e-nkubator, az inkubátorház mintájára létrejött elektronikus kereskedelmi és szolgáltatói vállalkozások alprogramja, míg az inkubátrorház egy fizikális kezdő vállalkozásokat segítő alprogram, egy komplex helyi gazdaságfejlesztési programon belül, aminek a nevében pedig a településmarketing szempontjából fontos helységnév található meg, ötvözve a program erősségével. Ez pedig a domain nevem is egyben, .eu-s végződéssel, mert nem csak hazai piacra épül.


Ha jól sejtem Te inkább a könyvelés és jogi oldalt képviseled, semmint a kezdők teljeskörű szakmai támogatását, amire szerintem az ilyen "vállalkozó leszek", meg "hogyan vállalkozzak" alapból alkalmatlan, illetve csalódás lenne, ha csak pl egy FIVOSZ-os vallalkozzitthon.hu-t veszünk alapul, ami ugyanezt tudja, illetve ettől többet egy kicsit, amit leírtál


Mert ahhoz nem árt pl üzleti tervezés, marketingterv, forrásszervezés, stb.


De ezek meg így elférnek egy blogban is és a konkrét tanácsadás meg adószámosként céget sem igényel, ráadásul költségkímélőbb is. De biztos jobban tudod ezeket, ha erről adnál is fizetős tanácsokat.

2015. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!