Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van valakinek tudomása vállalk...

Van valakinek tudomása vállalkozói, vállalkozási ismereteket nyújtó nem online tanfolyamról? Vállalkozás indítása előtt szeretnék kicsit tanulni. Az sem lenne hátrány, ha nem tartana hónapokig. Egy intenzív egy hónapos lenne ideális.

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
munkaügyi kp-ban érdeklődj, rendszeresen indítanak ilyen tanfolyamokat.
2014. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kocci.Első körben a neten kerestem,meg a BKIK-nál.A munkaügyire nem is gondoltam.Köszi mégegyszer.
2014. nov. 2. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, hogy ezt írom, de az én vállalkozó ismerőseim nem tanultak ilyet, hanem maguktól intéztek el mindent...ha magadtól nem jössz rá a dolgokra, akkor nem biztos, hogy neked való a vállalkozás. Mert kell a jó megítélés. Példa: Ha a berendezésed kiírja, hogy felmelegedett és 5percen belül robban, mit teszel? Első gondolatod nyilván az , hogy elfutsz. Figyelj, a párom alkalmazottai is futottak, mar az utca végén voltak, a párom pedig megoldotta pár másodperc alatt. Ez most volt, azért ezt irtam, és valószínű, neked nem lenne hasonló gondod, de vállalkozóként minden felelősség a tiéd, a döntés, a problémamegoldó képességnek tökéletesnek kell lennie. Ha tanulni akarod a vállalkozást, már nem jó...bocsi, de ez az én nyers de őszinte véleményem..
2014. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod nem a probléma megoldó készségemmel van baj,hanem a pénzügyi,számviteli ismereteim hézagosak.Mivel úgy láttam az online tananyagokban,hogy ez hangsúlyos része az oktatásnak,így gondoltam megtanulható dologról van szó,nem pedig veleszületett képességről.Én sajnos az a típusú ember vagyok,aki ha nagyot akar lépni,akkor előtte megáll gondolkodni,tájékozódni.
2014. nov. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!