Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyha valaki elmegy vállakozó...

Hogyha valaki elmegy vállakozónak, akkor kap egy kis előleget, hogy kocsit tudjon venni magának a munka megkönnyítéséhez?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de hallottam egy olyat,hogyha valaki elmegy vállalkozni,akkor kap egy kis előleget (nem nagyon értek hozzá tehát azt sem tudom,hogy honnan). Azt szeretném megkérdezni,hogy ez tényleg igaz-e?
2010. febr. 12. 18:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Az előleget a kocsivásárláshoz értettem,ugye azzal könnyebben lehet intézni az ügyeket a vállalkozással kapcsolatban,hogyha utazni kell valahova.
2010. febr. 12. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Lóf*szt se kap nem hogy előleget.Persze most állambácsiról beszélek.De amúgy mire kapna,lehet,hogy otthon ülős válalkozást akar csinálni ahoz meg minek a kocsi.
2010. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

?? Ezt a Humor kategóriába szántad, ugye?

Mert nagyon jó vicc, még most is ezen nevetek :DD

2010. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik ez a kérdés. Nincs semmi féle elöleg. Autót minek venne egy varronö akinek beszállítják az anyagot.vagy egy fordító aki minden munkát online kap.


Hitel van a banknál. Elöleget max egy munkáltató ad, az állam vagy a bankok hitelt adnak.

2010. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, meg szolgálati telefont, adókedvezményt és világ körüli utat is.....
2010. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem, honnan vesznek az emberek ilyen baromságokat. Hogy kapna már. A vállalkozó egyébként se kap semmit senkitől. Az csak fizet maga után édesem.
2010. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha regisztrált munkanélküli vagy (legalább 3 hónapja), akkor igényelhetsz önfoglalkoztatóvá váláshoz támogatást a munkaügyi központtól.
2010. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elvállal egy nagyobb munkát és úgy egyezkedik a megrendelőjével, akkor lehet hogy a kuncsaft ad neki előleget
2010. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!