Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak magyarorszagon arveresek?

Vannak magyarorszagon arveresek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a licit vadaszok vagy a csomagcsatak a discovery-n. Ahhol a vevo mondja az arat es aki a legmagasabbat mondja nyer.

#Csomagcsatak
2015. márc. 1. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olyan árverések mint a discoveryn látsz, hogy raktárcsaták, csomag csaták nincsenek. Magyarországon nem jellemző, hogy raktárakat bérelnek, majd hagyják veszendőbe. A reptereken felejtett/megtalált csomagokat meg egy idő után elviszik más telepekre vagy megsemmisítik. De egyéb árverések szoktak lenni. Pl: Végrehajtásból elkobzott tárgyakat elárverezi a NAV.
2015. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Es ott a vevo mondd arat vagy az megvan adva?
2015. márc. 1. 17:08
 3/17 anonim ***** válasza:

Általában van egy kikiáltási ár és arról indul az árverés. A NAV-os árverásen - szerintem - nem valami alacsony a kikiáltási ár.

Vannak még könyv, régiség, festmény árverések, na és a Vatera :-)

2015. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagyis itt olyan nincs, hogy olcsón megvegyél értékesebb tárgyakat, és többszörös áron eladd. :-)
2015. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nav árverésen megvan adva a kikiáltási ár, és az árú becsértéke.

Itt nagyjából képet kapsz mi mennyi.


[link]

2015. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azért a csomagcsatákban sem mindig értékes az, amit vesznek - néha belefutnak ők is gagyi dolgokba... Csak azt nyilván nem fogják "reklámozni", mert akkor senki nem nézné :-)

Ne felejtsd el, hogy ez egy TV műsor: egyszer a Raktárháborúknál volt egy ilyen "kulisszák mögötti" film, ahol szóba került: hogy lehet, hogy mindig azok nyernek a licitáláson, akik a föszereplők, s az volt rá a válasz, hogy nem mindig ők nyernek, csak ha más nyer, az nem kerül adásba.

2015. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Vagyis itt olyan nincs, hogy olcsón megvegyél értékesebb tárgyakat, és többszörös áron eladd. :-)"


De van :-) Én már vettem könyvet 50 ft-ért és eladtam 1.500-ért :-)

Na jó, olcsó ezüstöt, aranyat még nem vettem - nem is gazdagodtam még meg :D

2015. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

raktárosról én sem tudok. csomagcsatákban pedig az is benne van, mikor koszos ruha van a bőröndben, vagy hasonlók. mert azt is meg kell mutatni, hogy rákölt egy kisebb vagyont, és bukja.

navot tudtam, de azt már be is linkelték.

autókat is tudok, ezeket bankok oldalán is lehet nézni. olyan kocsik, amikre a bank autóhitelt adott, de az adós nem tudta fizetni, így a bank elvette a kocsit, mint fedezetet. az erste honlapján van ilyen menüpont, de biztos egyéb bankoknál is.

van olyan cég, amelyik kifejezetten azzal foglalkozik, hogy a lízingelt többnyire céges autókat árverezi el, amikor lejárt a lízing, és a nagy cégek új kocsikat vesznek, mert a 3-5 éves kocsi már nem kell nekik.


www.autolicit.hu


ezek az árverések titkosak, azaz nem ltod, más mennyit ajánl, csak azt, hogy már van 3 ajánlat. te is beírsz egy árat, és vagy szerencséd van, vagy nem.

2015. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ezt a navos linket megnéztem, nagyon durva.

wc papír 4800, iskolatáska 20000, ásványvíz, stb. nevetséges.

2015. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
magánszemélytől gondolom nem viszik el az ilyesmit, inkább egy becsődölt vállalkozás lehet. de van olyan, aki árverésen licitál wc papírra?
2015. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!