Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munkát keresek otthon végezhet...

Munkát keresek otthon végezhetöt akár vállalkozásba is. Hol találhatnék ilyet?

Figyelt kérdés
kocsim nincs szeretem a kocsikat de még nincs képes vagyok akár dolgozni is ha megéri szivesen dolgozok akár 10...12órát is ha kedvem lelem benne bármi érdekel elektronika autok motorok internet is csak kapálni ne kelljen meg ijesmi ja fiu vagyok ill férfi
2008. aug. 25. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagyunk ezzel így már legalább ketten :D
2008. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csak titkár ne legyél meg iJesmi:-DD
2008. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mért a titkärnöknek jo dolguk van ha teszik a dolgukat sokmindent megkapnak a napi kis szexszolgältatäsukért
2008. okt. 15. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Én dolgozok egy magyar cégnél másodállásban, ÖKONET Kft. napi 4 órát és már annyi gyűjtött pénzem van, hogy lassan megveszem az első saját autómat.
2008. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg szexszolgálatot akarsz végezni, mert szerinted az jó, akkor nem lesz nehéz munkát találnod.
2009. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Más is dolgozhat az ÖKONET-nél? Mi a feladatod?
2013. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!