Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Konyhai kisegítői állásba 6-...

Konyhai kisegítői állásba 6- 22 óráig kellene dolgozni,3 napon keresztül, egyfolytában. Aztán pár nap szünet. Elvállalnátok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez itt nem állás hirdető oldal.
2015. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

KI mondta, hogy hirdetek? :D

Jópofa vagy.

Ilyen munkát találtam. A véleményeteket csak meglehet kérdezni erről a munkaidő beosztásról?

2015. márc. 27. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs más hirtelen, akkor simán. Munka és kész. Fizessenek ki, aztán ennyi. ( sógorom dolgozott ilyen munkakörben, egész szépen kikerekedett a munkában. :) )
2015. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

csináltam igaz 7től 17-ig heti 4 nap

400ft/óra

hahahahahahaa


addig jó volt,amíg nem találtam munkát.erre büntetésként tekintettem:D


próbáld ki,h bírod e fizikailag

2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

7-17-ig tíz óra. Ez is nehéz bírni.

6-22-ig 16 óra.

16 órázni heti 5 nap. Másik héten csak 12 órázni kellene. :D Hát azt se tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Munka törvénykönyve nem vonatkozik a munkáltatókra? Ez a semminél is rosszabb. Elhiszem, hogy élete legrosszabb munkahelye volt.

2015. márc. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!