Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hány webáruház megy csődbe az...

Hány webáruház megy csődbe az indulástól számított egy éven belül és azok mivel foglalkoznak/tak?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tud valaki valami hivatalos statisztikát vagy linket, azt szívesen veszem.
2015. ápr. 6. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vállalkozások több mint 80%a nem éri meg a 2. évét. Hogy ebből mennyi a webáruház, azt nem tudom!
2015. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vállalkozások esetében általában 10% a túlélési esély, webshopok esetében sem lehet sokkal magasabb.
2015. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy miért kérdezed. Ezek a statisztikák csak puszta számok, de azt nem mutatják meg, hogy mennyi az amelyik stratégia, piackutatás, pénzügyi terv, marketing nélkül indult neki, mert ennek fényében talán ki is derülne, hogy miért buknak bele sokan...
2015. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, mert én is szívesen csinálnék egy webshopot. Az ötlet is meglenne. Csak az érdekelne, hogy olyannal vagy ahhoz hasonlóval próbálkozott-e már itthon valaki, és ha igen meddig bírta? Milyen árral dolgozott? Nyilván valóan nem ruhára vagy cipőre gondoltam. Pont úgy mintha üzletet nyitnék nem élelmiszerrel vagy kocsmával foglalkoznék. Abból 12 egy tucat. Ki tudja, meddig bírná. Egy bizonyos réteg érdekel. Abból volt van-e itthon ha igen milyen árban? Mennyit adnak érte az emberek? Eltart-e egy családot?
2015. ápr. 6. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!