Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen munkával tudok naponta...

Tamas2000 kérdése:

Milyen munkával tudok naponta 2000 Ft-ot keresni?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt össze kell szednem 100 000 Ft-ot, mert a haverom megy majd nyaralni Görögországba és én is velük akarok menni de ki kell fizetnem és az apám meg szarik rá. Ja és 14 éves vagyok és falun lakom.

2015. ápr. 7. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan még nem dolgozhatnál, szóval ha valaki munkát ad, akkor az feketén és benne van a pakliban, hogy egy ellenőrzésnél lebukhat. Nem tudom felétek milyen lehetőségek vannak, én ennyi idősen a környéken levő gyümölcsösökben szereztem egy kis pénzt szedéssel. Most pl rövidesen itt az eperszezon.
2015. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
semmilyen.
2015. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
cseszheted, sehogy
2015. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az első válszolónak a nyírségben lakom vagyis rengeteg alkalom van almát szedni de az sem 2 hónapig tart és alig adnak pénzt akkor is egyszer és keveset (rokonomnál) meg ha más emberhez megyek almát szedni az bisztos hogy nem ad pénzt érte csak egy icséretet. És igen ezt csesztem.
2015. ápr. 8. 05:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat és kevés lehtőség.
2015. ápr. 8. 05:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Na kijutottál Görögországba végül ?
2023. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!