Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Már elég régóta töröm a fejem...

Beugro kérdése:

Már elég régóta töröm a fejem hogy mibe érdemes pénzt fektetni ami legális de még is megéri, tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Először kicsibe szeretném elkezdeni és utánna meg feltörni a netshopon gondolkodtam eddig de nem tudom megérné-e vagy mibe érdemes kis pénzt fektetni amivel nagyobb profitra is számíthatok? És mennyi pénzre van szükség egy kisebb válalkozás beindításához?
2015. ápr. 7. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendelsz: [link] Idehaza eladod. Bolt nem forgalmazhatja,magánszemély igen!
2015. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igen ez is nagyon jó ötlet végül is hogy külföldről rendelek cuccokat és csinálok végülis egy ''net shop-ot'' és úgy tovább adni kicsit drágábban rengetegen csinálják ezt. De vajon ezt megéri csinálni? Vagy a netshophoz igazából mik a feltételek? És az drága mulatság? előre is köszönöm a válaszokat és kérnék még tippeket :)
2015. ápr. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!