Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék megkérni egy étterem tulajdonost, hogy figyelhessem a tevékenységét vagy valami egyéni vállalkozót,akár segíteni is neki,persze fizetés nélkül,tanulni akarok,de nem az iskolába mert rossz tapasztalataim vannak a technikusival és alapvetően az oktatással kapcsolatban(középoktatás keretein belül),a főiskolát még nem próbáltam ki,bár még szeretnék egy érdemleges diplomát megszerezni,csupán a valóságot szeretném látni,ahogy ténylegesen működnek a dolgok.Sokszor hallottam, hogy régen egy ember,ha tanulni szeretett volna valamit,csak megkért egy jó szakembert, hogy figyelhesse,és tanítsa. Nem a tanulás és a vizsgák elől akarok megfutamodni,amit tanulnék valakitől nyilván leíratnám egy papírra is egy oktatáson keresztül. Még nem múltam egy 21 éves sem,gyorsan tanulok,vannak kreatív,esetleg építőjellegű ötleteim,nyilván ha nem kéri nem osztom meg vele.

2015. ápr. 12. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Elgondolkodtató amit kérsz, bár szerintem régebben sokkal jobban foglalkoztak egymással az emberek, mint most. Remélem valaki segít neked ebben a nehéz helyzetben.
2015. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a mai világban az a módja, hogy egy kisebb helyre elmész konyhai kisegítőnek.


Olyan embert nem fogsz találni, aki csak úgy visz magával és minden partnerének téged bemutat, betekintést ad a pénzügyekbe stb.

2015. ápr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb, ha egy diszpécseri állást vállalsz egy kisebb házhozszállítós étteremben. Ezért fizetnek is, s ez az a munkakör, amelyből a legnagyobb rálátásod lehet a dolgokra, s a tulajdonossal is egy közvetlenebb kapcsolatot tudsz kialakítani. Persze, a munkaszervezés mindenütt más és más, s nem biztos, hogy épp az első hely ideális lesz számodra.
2015. ápr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!