Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanato...

Milyen vállalkozást indítanatok 5 millióból?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 09:58
 1/1 anonim válasza:
Szia! :) Én is mostanság gondolkozom ezen a dolgon, egyenlőre csak nagyon felületi szinten... Szerintem ez mindenkinél más, hiszen nem elhanyagolható, hogy ha nem "érdekel" az adott téma, amire építed a vállalkozásod, akkor nem fogod tudni biztosan beleadni magad 100%-ban. Másodszor ajánlom neked, hogy nagyon nézz körbe, ebben az internet is óriási segítségedre lehet, hogy MIRE VAN IGÉNY? A jelenlegi gazdasági helyzetben, ebben az országban ez egy igen csak fogós kérdés. Én egyébként amiken gondolkoztam személy szerint : Varroda, dekor áruda, asztalos műhely, és ehhez hasonlók, mivel engem ezek foglalkoztatnak, de messze sem biztos, hogy itthon ennek lenne jövedelmező végeredménye. Másrészt szerintem egyenlőre ne vágj bele semmiképpen a közeljövőben, amíg nem találod meg azt a dolgot, amit be szeretnél indítani!
2015. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!