Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek kb.1/2 millióból...

Szerintetek kb.1/2 millióból el lehet indítani egy kisvállalkozást, úgy, hogy az sikeres is legyen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

El! Siker nem a pénz függvénye.


Persze attól függ mit akarsz. 325. élelmiszerboltot ennyiből nem fogod tudni megnyitni.

2015. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, hogy mielőtt valaki vállalkozást nyitna, előtte egy vállalkozói tanfolyamot kell elvégeznie, és ott mindent részletesen megtanul, hogyan kell nyitni vállalkozást, milyen feltételei vannak, stb.
2015. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Én a vállalkozásomat szó szerint a semmiből hoztam létre! Laptopom és asztali számítógépem volt, az egyik rokonom könyvelő, szóval azért sem kellett fizetni + a szüleimmel éltem, mivel csak 24 voltam és a hát egyik szobáját rendeztem be magamnak dolgozószobának.


2 év telt el és azóta lett egy üzlettársam, akivel most Budapesten egy kisebb irodaházában bérlünk egy egész szintet, van 12 alkalmazottunk, akiket meg is fizetünk, 250 ezer forintot alatt senki nem keres nálunk, ezt azért írtam le, mert szerintem ez ritka ma Magyarországon. Emellett olyan munkakörülményeket biztosítunk, mint pl van egy konyha, amely minden héten fel van töltve, csoki, víz, üdítők, kávé, stb és ezeket ingyen fogyaszthatják. Nem nagy kiadások ezek, de a munka morálra nagyon nagy hatással vannak és mondhatni, ezek a dolgok már elvárások egy minőségibb informatikai cégnél. Semmi sem lehetetlen, csak kitartás kell.

2015. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
gyűjtögess még egy kis pénzt, mosogass még kicsit Nyugaton hogy legyen tőke.
2015. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozásra gondolsz? Van konkrét elképzelésed?
2015. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nincsen. Azért os jó lenne tudni, hogy milyen fajta vállalkozáshoz lehet elég ennyi induló tőke.
2015. ápr. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!