Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » KFT-t szeretnék alapítani....

KFT-t szeretnék alapítani. Lehetséges tőke nélkül?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
nem
2015. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsére nem.
2015. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehetséges tőke nélkül.

De ha ennyit nem tudsz és nem is veszed rá a fáradtságot,hogy utána nézz rendesen, akkor még tőkével se érdemes számodra.

2015. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Veszel egyet 0Ft-ért. Vannak eladó ilyenek, rendezett papírokkal, adósságmentesen stb. A tulaj egyszerűen abbahagyta a tevékenységét, és egyszerűbb eljárásnak tartja eladni, mint végelszámoltatni.
2015. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%

A három okosnak üzenem, hogy mielőtt kioktatnak valakit nézzenek ők utána.

Természetesen lehet törzstőke azonnali befizetése nélkül is "KFT"-t alapítani.


Itt egy rövid de lényegletörő leírás:

[link]

2015. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Az "azonnali befizetése nélkül" nem azt jelenti,hogy nem kell tőke... Mindössze azt,hogy meghatároznak egy időintervallumot amin belül rendelkezésre kell bocsátanod a törzstőkét, "okos"...
2015. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Okoska, meghatározod hogy 3 év múlva befizeted. Ha megy a cég akkor nem probléma egy idő után "befizetni", ellenben ha nem megy a cég akkor az ottani problémákon felül még lesz 3MFt tartozásod is. (pont mind1 hogy elbukod a 3MFt tőkét vagy lesz 3MFt tarozásod sztem, ezért nem éri meg egyből befizetni a tőkét még akkor is így kell csinálni ha van pénzed)


Tehát, tőke nélkül igenis lehet KFT-t alapítani. Legalább ne szólj bele, ha nem értesz hozzá.


Visszatérve a kérdésre, arra a válasz az hogy "IGEN" lehetséges, aki szerint pedig "NEM" az jobb ha csendben marad.

2015. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem lehet. Ügyvédet is utólag fizeted?
2015. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
A 60%-os túl okos. Örülnék ha ő vezetné országunkat.
2015. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

60%-os vagyok. :)


Részemről én kiszállnék ebből a vitából. Egy tény, hogy én már csináltam így KFT-t, aki szerint nem lehetséges ez, annak jó pénzért megadom az ügyvédem számát.


...és igen ha én vezetném az országot jobban járnátok elhiheted. :)


Itt a vége részemről...

2015. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!