Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingyen tudok cégnél beszerezni...

Ingyen tudok cégnél beszerezni apró kínai bütyköket,5-600 forintos vízpumpákat, telefon alkatrészeket, bizsukat, szinte bármit amit kínából árulnak,1-2 darabos tételben, de szinte végtelen mennyiségben. Hogyan adjam el ezeket? Egyenként neten?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 00:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt úgy, hogy a cég mintaként kapja egy kereskedelmi vállalattól havonta ezeket a szarokat, de a főnök nem igazán tud vele mit kezdeni. Néha több száz kütyüt kapunk, persze a vállalattal a cég komoly üzleteket folytat, szóval a termékminta nagyjából aprópénz.


Én összeszámoltam ezeknek a cuccoknak az értékét, 2-300 ezer forint biztosan van, de ebbe beletartozik majdnem 1000 tétel, persze az érdekesebb holmikat megkapják a főnök haverjainak kölykei, de pl ilyen vízpumpák meg hasonlókat elvihetek mert jóban vagyok vele. Ez így is majdnem 300 ezer ft.

2015. máj. 1. 00:53
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy teszem pénzzé? minden egyes kis nyomorult szart tegyek fel az internetre? :/
2015. máj. 1. 00:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Fotózod és megy a Jófosásra meg a Vaterára. Én is ezt csinálom a saját felesleges cuccaimmal.

Csak mondjuk lassan viszik el őket.

A múltkor egy orvosi könyvet eladtam úgy jó pénzért, hogy már legalább 2 éve hirdettem.

Írjál rá kedvező árakat, akkor hamarabb elmennek.

2015. máj. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jobb, mintha kidobnád, az jó, hogy a könyv ráadásul jó kezekbe került. Számomra ez a sok vacak csak értéktelen szemét, szóval morálisan nem tartom erkölcsösnek azt, hogy ezekkel egyáltalán foglalkozzak.

De basszus, kell a pénz.

A vatera, jófogás jó ötlet, de sokat kell majd vele pepecselnem, nem is a feltöltés, hanem inkább a személyes átvétel-postázás, ez szokott a legnagyobb macera lenni.

2015. máj. 1. 04:58
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor add csak postával, vagy írj egy fix időpontot h csak ekkor tud jönni

legyél felnőtt ember, más is megoldja

én évek óta árulok ilyen szemétnek gondolt dolgokat, éjszakás műszakban feltöltöm, nappal jönnek érte, havi 100ezer simán megvan belőle

2015. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy fajtából sok van, akkor a Vaterán van olyan lehetőség, amikor egyetlen darabot kell csak meghirdetni és odaírni, hogy mennyi van belőle. Ajánlom a zsibvasar.hu oldalt is. Egyébként ne gondold, hogy kevés munka van vele, mert összességében bizony sok.
2016. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!