Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingyenes termékmintákat el...

Ingyenes termékmintákat el tudok adni?

Figyelt kérdés

Kisebb gyártóktól tudtam ingyenes termékmintákat szerezni, több százezer gyártó és kereskedelmi egység van ami elérhető, és szinte az összes küld nekem mintákat. (van egy jó üzleti pozícióm ehhez!)


Szóval gyakorlatilag ingyen tudok beszerezni árút.

Ebből tudok pénzt csinálni?


2015. máj. 2. 05:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne ilyen csokira gondolj, meg parfümös fiolára, hanem cipőre, ruhára, olcsóbb telefonra, tabletre, ezerféle hasonló kütyüre.
2015. máj. 2. 05:54
 2/7 A kérdező kommentje:

Főleg a kisebb cuccokból egyszerűbb elintézni a mintát, pl ilyet, hogy telefontöltő, bluetooth hangfal, meg hasonló vackokat simán küldenek, ráadásul ezeket tényleg több tízezer egység forgalmazza, szóval rengeteget be tudok belőle "kérni" mintaként.

És akkor ha itt van 10.000 iphone töltőm mondjuk (nekem tök ingyen) abból tudok pénzt csinálni? Attól hogy ingyen van én azért nem adnám fillérekért.

2015. máj. 2. 05:55
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

És lenyúlod, amit mintának küldenek másoknak rajtad keresztül?


Igazi magyar mentalitás.

2015. máj. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem, nekem küldik a mintát, ha kérek. Bármiből kérek mintát küldik.

Ha kell ott ülök a gép előtt egész nap és kattintgatok miből küldjenek, következő héten jön több száz csomag. megtehetem.


Hogyan csináljak ebből pénzt? Ekkora forgalom azért feltűnő pl a postának is.

2015. máj. 2. 06:38
 5/7 anonim ***** válasza:
BEéllhasz a vaterázók köré, akik hordják a plázába a cuccokat találkozóra. Azt meg megnézheted, hogy cipőt milyen emberek fognak vaterán venni tőled. Iazi egyszerű mentalitású emberek.
2015. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

:) Nem tudom, hogy csinálod, de nem semmi :)


Nyiss egy saját üzletet :D

2015. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt kéne, de órák óta töröm a fejem, hogy hogyan kéne ezt lepapírozni, mivel a termékeket mintaként küldik, nemzetközi értelemben sem értékesíthetném. Ráadásul ahhoz, hogy egy kínai vackot eladhassak, ahhoz be kéne vizsgáltatnom és forgalmazóvá kéne válnom.

Ráadásul az ilyen mennyiségű behozatal is megkérdőjelezhető.


Hiába kapom ingyen az árut, szerintem ezt nem lehet tisztán megoldani.

2015. máj. 2. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!