Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ganodermás kávé vagy az...

Ganodermás kávé vagy az utazás a jobb termék szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
te melyiket használnád? Az utazós amúgy piramisjáték...
2015. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kávézom, azonban a forrócsokoládét szeretem, ami szintén termék. Az utazás klassz termék, csak nincs szerintem ebben a gazdasági helyzetben igazi igény rá.
2015. máj. 14. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
OK, hajlandó lennél-e az ő forrócsokijukat inni mondjuk egy éven keresztül anélkül, hogy pénzt remélnél az egészből? Tehát vásárlóként, vásárlói árakon.. Próbáld ki!
2015. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkettővel lehetsz sikeres, át kell gondolni, hogy neked, személy szerint melyik a jobb. Nem lehet rá általánosan válaszolni.


Olyan terméket válassz, amit üzleti lehetőség nélkül is fogyasztanál. Én a ganodermás kávé üzletben vagyok, de én is a ganodermás kakaó miatt szerettem volna regizni először /a kisfiamnak vásároltam, mert a tejet nem bírja, ez a ganodermás kakaó meg vízzel elkészítve is isteni finom/

Aztán piszkálta a fantáziám, hogy ezzel még pénzt is lehet keresni és belevágtam. Nyilván én is lecseréltem a kávémat. :)


De ha te jobban kihasználnád az utazásokat, mert amúgy is az életed része külföldre és csodás tájakra utazni, meg szeretsz világot látni és van is rá kereted, akkor válaszd azt!


Ami számodra testhezállóbb.

2015. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!