Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha én gurolós hotdog kocsit...

Ha én gurolós hotdog kocsit akarok üzemeltetni, kell valami engedély, hogy közterületen áruljak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nebih engedély, közterületfoglalás, engedély az önkormányzattól
2015. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hotdog kocsik már alapból rendelkeznek HACCP-vel,amikor bérled, vagy megveszed, de területfoglalási engedély és vállalkozói kelleni fog hozzá.
2015. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg egészségügyi könyv.
2015. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vagy csináld feketén, úgyse ellenőrzi a kutya se, ha mégis bekérdez egy rohadt spicli, akkor beletömöd a virslidet a pofájába és ennyi volt, lejátszott.
2015. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 süt válasza:

én is akartam hot dog kocsizni. minden frankó volt mikor már csak a területfoglalási engedélyt kellett megcsinálni, és az összes kerületben olyan horror árakat mondtak 1 nm es területre, hogy a herém leszállt ... mondtam is az önkoris lotyónak hogy ha 24 órán át tolom a kaját akkor sem keresek annyit hogy csak a "bérleti díjat" fizessem, és még nem is kerestem semmit.

hacsak jól ki nem béleled lóvéval az egyik fejest, ne is álmodj az engedélyről ...

ez a korrupció hazája, és nem a lehetőségeké ...

2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!