Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik olyan szolgáltatás,...

Létezik olyan szolgáltatás, ami számítástechnikai/programozási/webes starupok-at menedzsel?

Figyelt kérdés
Magyarul, ha van egy jó startap ötletem, amibe be is fektetnék, azaz pénzt szereznék hozzá, de szakember kéne, és a költségeket minimalizálni szeretném, akkor jól jönne egy olyan cég, ami több hasonlót menedzsel, és van nekik programozójuk meg webfeljesztőjük, stb., hogy ne kelljen nekem ezért félállásban felvennem valakit meg céget alapítani, stb.

2015. jún. 5. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az általad felvázolt modell nem lenne működésképtelen, akkor lenne. Ha csak egyszeri weboldal/app elkészítéséről van szó, akkor fizethetsz egy cégnek, hogy megcsinálják neked. Az, hogy utána hogyan monetizálod már a te dolgod. Egy szoftver startupnak így is minimálisak a költségei más piacokon próbálkozó cégekhez képest, költségminimalizálás céljából ilyen szintű outsourcingnek semmi értelme és nem is működik.
2015. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alkalamzotti viszonyban maximum nagyvállalati környezetben fogsz csak ilyet találni (pl. oracle). De ott sem ők fizetik saját zsebből, hanem a termékhasználók/előfizetők.


Kisebb cégek, megbíási szerződéssel dolgoztatnak, nem alakamazottiban ilyen jellegű munkaerőt.


(A Költség ez esetben 0 alá már nehezen minimalizálódik.. :-). Íg Te is kereshetsz a magad szoftveréhez meglelő progamozót, aki számlalképes, van belőlük rendesen. )


Céget sem kell hozzá alapítani, mert megbízási szerződést magánszemélyként is írhatsz egy programozóval, csak adószámot válts ki, értékesítés esetén a szellemi termékhez sem kell cég.

2015. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én könyvelőként több szoftver fejlesztő céggel is kapcsolatban vagyok.

Ebből kettő igen csak az élvonalban dolgozik bankoknak, és nagyobb multiknak fejlesztenek rendszereket, és tartják karban őket.

Ha leírod mire van szükséged (java, c++, c, php, stb) meg nagyjából vázolod az elképzelést (honlap, program, komplett rendszer), és tényleg meg van a pénz hozzá, akkor összehozlak velük.

2015. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!