Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ezzel lehet penzt...

SzűcsGergely99 kérdése:

Szerintetek ezzel lehet penzt keresni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy egy baratommal ki megyek a bazilika ele es penzert a turistaknak meg mutatjuk hogy kell kirakni a rubik kockat.Mivel magyar jatek gondoltam kivancsiak lennenek :) kb 1-2 perc alatt kirakom

2015. jún. 21. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
1-2 PERC alatt? Ember... milliok kepesek erre, van aki tizedennyi ido alatt. Ha bemesz 30 mp ala, lehet eselyed, de a buvos kockat szo szerint az egesz vilagon ismerik, az ugynevezett kepessegednek nulla erteke van. Ennel meg az is jobb, ha meztelen seggrepacsit jatszotok a haveroddal az utcan (mondjuk azert be is visznek)
2015. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ja igen, [link]


a megjelenes utan az elso rekord 19 masodperc volt. te az 1-2 perceddel nehogy a futottak meg kategoriaban nem vagy, de a selejtezon se engedtek elindulni.

2015. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem max kiröhögnek.
2015. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
runik kocka kirakót ázsiaiak nyerték 15 másodperc alatt vakon -.-
2015. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ennél még csak az lett volna jobb, ha kiállsz, felkészülsz és 1-2 perc alatt kivered.
2015. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekelne beírnám google-be.
2015. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindennel lehet pénzt keresni, de nem biztos,hogy megéri. Nem hiszem,hogy elérné a minimálbért a forgalmad


Másrészt szolgáltatást árulnál lényegében. Ami azért nem annyi,hogy kiállok bárhova, és se számla, se engedély és senki nem szól érte.

2015. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először menj le mondjuk 20 másodperc alá, majd menj ki külföldre. Kint lehet ezzel óránként kb 10 ezret keresni, itthon szerintem max egy ezrest. És az 1-2 perceddel valszeg annyit se, mert nem látványos. Illetve egykezes kirakással, ha 30 másodperc alatt vagy, az is elég látványos. Meg ha 4x4essel mondjuk 1 perc alatt.
2015. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egykezesen hogyan tudná már kirakni ? Meg sem tudja markolni :xD


Egy kézzel mást szoktak csinálni, bár az is elég látványos lenne, de nem fizetnének érte. Jó hogy nem 2 újjassal lol

2015. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!