Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Utazó Retro játszótér indítása...

Utazó Retro játszótér indítása, válalkozóként?

Figyelt kérdés
Egy Retro játékokból álló válalkozást indítanék el , ami úgy működne, mint a búcsusok! Nagyobb városi rendezvényeken, vagy a Balaton parton kirakodni, és a gyerekek pár 100 Ft fejébe kipróbálhatnák a letűnt idők játékait, mint pl. go-kart, roller, bringa, pedálos autó, természetesen mind felújtva ( 70-80 as évekből ). Ehhez mi szükséges?Hol kell elindítani a dolgot? KATÁS rendszerbe lehet e ?Engedélyek kellenek e , vagy simán egy egyéni válalkozóival mehet ?

2015. júl. 1. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érné meg. Ahhoz többet kellene kérned, mint pár száz Forint, hogy gazdaságos legyen az üzlet, de annyit meg nem adnának érte.

2 éves fiam van, kb 3 x ült már pedálos retro autóban ingyen rendezvényen. gokart, roller nem retro, manapság is van, bringára nem tudom, milyenre gondolsz.


egyéni vállalkozóként lehetne csinálni, de mondom, szerintem nem érné meg.

2015. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!