Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjek bele egy...

Hogyan kezdjek bele egy lakberendezési üzletbe? Valaki volna szíves adna néhány tanácsot? Még fiatal vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy lakber studiot, vagy valamiféle üzletet. Jelenleg nincs tőkém, munkából fogom összegyűjteni.


Gondolom bérelnem kell majd egy helyet, illetve el kell intéznem a gyártást, tervezést.

A tervezéshez értek (mondhatni profi vagyok) szóval az menni fog. Elég egyedi ötleteim vannak.

Bútorokat burkolatokat is szívesen terveznék, nagyjából ismerem a gyártási technológiákat.


Viszont, azt nem értem hogyan épül fel egy ilyen üzlet. Milyen jogi vonzatai vannak? Vállalkozóit kell kiváltanom, vagy hogy a studio üzemeljen mindenképp kell egy üzletvezetői végzettség? A saját tervezésű termékekkel kapcsolatban mi a helyzet? Elég ha számlát kapok a kivitelezőtől, vagy kell valami más is?


Valaki kérlek írja le, akinek van tapasztalata! Köszönöm! :)

Szép estét!


2015. júl. 13. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Vállalkozói alapból kell igen.
2015. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg marketingre se ártana költeni.
2015. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A saját magad által tervezett és gyártott termékeket akarod értékesíteni? Ahhoz nem kell egyből saját üzlet.
2015. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!