Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen Eu által támogatott...

Milyen Eu által támogatott projektbe érdemes belevágni? Mennyi saját tőke kell hozzá?

Figyelt kérdés

gondolok itt energiafű, és erdőtelepítésre.mennyit lehet belőle kihozni, ki tudna nekem ebben segitni stb..

jó lenne ha nem általános dolgokat kapnék erre a kérdésemre is.de felteszem hátha vki csinálja és hajlandó segíteni


2010. márc. 5. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
www.nfu.hu itt mindig megtalálhatóak az aktuális pályázatok, a támogatás mértéke, az elszámolható költségek,az összes részlet. Egyébként pályázatíró nélkül hozzá se kezdj, ő valamennyi pénzért megírja a pályázatot, és ha nyersz akkor sikerdíjat is kell fizetned.
2010. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!nagyon hasznos!
2010. márc. 5. 20:48
 3/3 anonim válasza:

Én nem mondhatom neked hogy ide tedd vagy oda tedd a pénzedet

,inkább leirom hogy én hová tettem 250 dollárt,és kamatoztattam olyan

formában ahogyan sehol se tehettem volna meg,ezalatt azt értem

hogy,nem mindig a jól kitaposott ösvény visz a legjóbb eredményhez ,én

már ezt megtapasztaltam,az én ,,tikom,, a TVI,-kockázat nélkűli magass

hozamú befektetés,ha érdekel irok bövebb infót

Merthogy ugye mindig onnan jönnek a a jó ötletek és eredmények ha

valamit másképp csinálunk a megszokottnál

2010. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!