Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1400 lakosú faluban megélne...

1400 lakosú faluban megélne egy gyorsbüfé?

Figyelt kérdés

Egy béna büfé van , de csak nyáron üzemel a strandon.

Mekkora árbevétel szükséges egy átlagos gyorsbüfében 1000 Forint nyereséghez? Mondjuk egy Hambi 800, egy Hot-dog 400, 1/2l üdítő 350 stb.


2015. aug. 14. 15:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocs, tudom, hogy kicsit off és nem ezt kérdezted, csak kicsit ki vagyok akadva, hogy ha elhagyom a fővárost, vadászni kell az olyan helyeket, ahol a hamburger nem csak képről látott húst. :(
2015. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ping-win szeráj, mackó kuckó győrben :D legjobbak
2015. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12: Köszi, ha arra járok, benézek valamelyikbe.
2015. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Vidéken , faluhelyen illene jó kajákat adni az éttermekben, de ez sajnos nem így van. Győr oké, de pl. Mosonmagyaróváron sincs kézműves Hambi csak mondjuk van 4 Gyrosos akik ugyanazt az előregyártott cuccost próbálják eladni.
2015. aug. 14. 18:17
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóba kezdünk hamarosan egy 1450 fős településen, de nem feltétlen csak a helyi célközönségre alapozunk és nem a sok ezredik "lángos-hambi-hotdog" kínálattal, mert az nem lenne rentábilis.


De nyilván ez függ a településen élők összetételétől, reális igényeitől és fizetőképességétől is stb. (korábban egy 4000 fős településen egy pályázat keretében kaptunk díjmentesen sörkertet, hasonló üzemeltetési célra az önkormányzattól, igaz az más okok miatt hiúsult meg akkor. )

2015. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként átlagosan 50-70%-os árréssel tudsz kalkulálni "értelmesebb" árakat, de megint csak több mindentől függ ez, pl. saját, vagy bérelt helyiségről, berendezésekről van e szó, stb.
2015. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a kocsma mindenhol megy.
2015. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Télen 5 kocsma , nyáron 9 kocsma/italmérés üzemel a faluban és a fagyizóban is van sör ezért ebben nem is gondolkodom. Amióta a játékgépeket és a cigizést megszüntették a kocsmákban mindenhol csökkent a vendégek fogyasztása és száma. Régen bement a polgár 3 sörre , 3 cigire most meg egy után hazamegy akciós dobozost inni.
2015. aug. 17. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!