Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Eddig alkalmi korrepetálásokat...

Eddig alkalmi korrepetálásokat tartottam. De sokan lettek, szeretném hivatalossá tenni. Végzettségem viszont nincs. Mi a módja akkor, hogy legális legyen?

Figyelt kérdés
A diákokat a sikeres vizsga érdekelte, tudták hogy nincs tanári papírom. Nem hazudtam nekik. De szeretném, ha nem csak konyhaasztalnál taníthatnék, hanem esetleg vmi hivatalosabb formában. Külföldön éltem. Nyelveket tanítok. Pedagógiai végzettség hiányában hogy lehet ezt legalizálni?
2015. aug. 23. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélj egy könyvelővel, hogy ezzel szeretnél foglalkozni, ajánlani fog valamilyen vállalkozási formát, és tanítod továbbra is azokat a diákokat akiket eddig.


Nyelviskola viszont nem valószínű, hogy fel fog venni, pont a tanári papír hiánya miatt, és azért, mert anyanyelvi tanár sem vagy

2015. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
8 év nyelviskolai tanítási tapasztalatom is van. De önállóan többet keresek, mint iskolán keresztül. Ott nem a tanáré a profit nagy része.
2015. aug. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!